Bilgin Vinç'e Hoşgeldiniz

Bilgin, 1982 yılında Hacı Sami Bilgin tarafından çelik halat ve aksesuarları ticareti ile ticari hayatına başlamıştır.

1984 yılında şuanda ticari faaliyet olarak önde olan vinç hizmeti sektörüne girmiş ve oğlu Fatih BİLGİN ile Samsun'un vinç hizmeti ticaretinde dışarıya olan bağlılığını bitirmiştir.


Misyonumuz ;

Günümüzde müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onlara en doğru, en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, kaliteli hizmet yelpazesini Türkiye'nin her yerine en hızlı ve etkin şekilde ulaştırmayı amaçlayan, köklü geçmişine ve geniş araç filosuna yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, sürdürülebilir kararlılık, verimlilik ve güvenilir bir ekiple faaliyet gösteren sektöründe önde gelen bir firma olmuştur.

 

Vizyonumuz ;

Kurulduğumuz günden bugüne kadar olan süreçte, kurumsal kimliğimizi her zaman ön planda tutup güvenilir, kaliteli ve sürekli çalışmalarımızı devam ettirmek gayesiyle dünya standartlarında hizmet sunmaktayız.. Her zaman disiplinli ve kendini geliştirerek uzman kadromuzla sektörümüzde ilerlemeyi esas aldık. 

Amacımız tüm araç ve ekipmanlarımız ile , müşterisini tanıyan  ve  gereksinimlerini  değerlendirebilen  güvenli ve kaliteli hizmet sunarak, işimizde en iyisi olmaktır.

 

Geçmişten gelen güvenle, gelecekte daha yükseklere..